2012 Kısa Saç Modelleri Nelerdir?

Yazan 27 Şub, 2012

2012 Kısa saç modelleri trendlerinde bob, sert görünümlü, yumuşak katlı, asimetrik kesimler ve keskin açılı kesimler ön plandadır. Bu yıl kısa saçlarda açık saç renkleri ve canlı renkler favori durumundadır. Genelde yaz mevsimi ve bahar ayları için ideal bir kesim olan kısa saçlar artık kış mevsimlerinde de çok fazla kullanılmaktadır. Tasarımcıların çalışmaları sonucu artık kısa saçlarda da model zenginliği oluşmuştur. Bir çok ünlü kısa saçlara sahiptir. Ayrıca kısa saçın bir çok avantajı bulunmaktadır. Zamanı olmayan yoğun bayanlarımız için en ideal kesimdir. İşe giderken sabahları aynanın başında zaman geçirmeye son vermiştir. Saatler hatta günler harcadığınız saç bakımına ihtiyaç yoktur.

2012 kısa saç modelleri  2012 Kısa saç modelleri

Sert ve Asimetrik Katmanlar

Saç tutamlarının sert kesimleri ve asimetrik uçları kısa saçlarda oldukça yaygın kullanılmaya başlamıştır. Bu tür saç kesimleri genç bayanlar için oldukça doğru bir seçimdir. Kesimleri naturel yerine canlı ve parlak renklerin tercih edilmesi 2012 yılının moda saç modelleri tercih edilmesi demektir. Saç Kesimleriniz nasıl olursa olsun saç renginiz de doğal parlaklık olması saçlarınızın güzel göründüğünün garantisidir. Sert kesilmiş saçlarınızı dağınık bir stil ile saçlarınıza uygularsanız çok güzel bir görünüm kazanacaktır.
2012 Kısa Saç Modelleri  2012 Kısa saç modelleri

Yumuşak Katlar

Kısa saç modelleri yumuşak katlar üzerine de güzel görünmektedir. Saçlarınızın ipeksi görünüşü, parlak ve çekici duruşu ilgi odağı olacağına şüpheniz olmasın. Yumuşak bir görüntü tercih edilen kısa saç modelleri genelde hafif dalgalı olmaktadır. Eğer saçlarınız da hacim istiyorsanız doğal hareketlere ihtiyacınız vardır. Bunlar da dalgalarla oluşmaktadır. Röfle, gölge gibi uygulamalarda da hareket elde etmiş olursunuz fakat bu işlem doğal değildir. Doğal olması için dalgalar, bukleler, asimetrik kesimler uygulanması gerekir.

kısa saç modelleri  2012 kısa saç modelleri fikirleri

Kısa Bob Saç Kesimleri tercih edin!

Şüphesiz kısa kesimlerin en favorisi bob saçlardır. Düz boblar yerine 2012 trendi yandan ayrılan saç tutamlarından oluşan bob saç modelleri deneyiniz. Bu stillerin canlı renkler ile bütünleştiğini ve çok çekici bir görüntü elde ettiğini söyleyebiliriz. Bob kesimler 30 yıldan beri kullanılmakta ve git gide modernleştirilmektedir. Şimdi ki bob saçlar asimetrik, dağınık, katlı ve yandan ve düz bob olarak bir kaç stile ayrılır. Sizler de bob saç modelleri tercih edecekseniz kesinlikle çekinmeyin pişman olmayacaksınız.Categories : Kısa Saç Modelleri

Comments

3 Responses to “2012 Kısa Saç Modelleri Nelerdir?”
  • Yeliz diyor ki:

    saçlarımı kıs kestircem ama kararsız kalıyorum. Saçlarımı kestirdikten sonra beğenmezsem uzamasıda bir sürü zaman alıyo. off ne yapcam

Trackbacks

Check out what others are saying about this post...
  1. Yeliz Kavuk diyor ki:

    saçlarımı kısa kestircem acaba yakışır mı diye karar veremiyorum.

  2. Yeşim Irmak diyor ki:

    cok güzel modeller var. daha çok paylaşım lütfeeenLeave Comment

(gerekli)

(gerekli)