2012 Moda Saç Modelleri

Yazan 26 Şub, 2012

2012 Moda saç modelleri başta hareketli, hacimli, canlı, parlak tonlardan oluşan sağlıklık saçlar üzerinde duruluyor. Bu yıl saçlarda hareketler önemli, hareket derken dalgalı, bukleli, kıvırcık ile verilen hareketlerden bahsediyoruz. Gölge, balyaj, röfle gibi hareketler bu yıl biraz geri de sanki. Saç renklerinde tek renk moda röfle uygulamaları gölge uygulamaları daha çok yazın trend olacağa benziyor. Kış saç renkleri çikolata kahve tonları, kızıl tonları, canlı sarılar, dolgun siyahlar daha çok rağbet görmektedir. Saç Modelleri uygulamanızda ilk önce kafanız da neyi istediğinize karar verin ve bundan sonra iş aramaya kalıyor. Modaya uygun saçı takip etmek istiyorum diyorsanız. Dalgalı mı? Sık bukleler mi? Gevşek bukleler mi? Yoksa parlak tonlar canlı renklerden oluşan saçlarımı uygulayacaksınız ona karar vermeniz aramanız ve istemeniz açısından önemli bir unsuru oluşturuyor.

2012 Dalgalı saç modelleri  2012 bukleli saç modelleri
Dalgalı Saç Modelleri                        Bukleli Saç Modelleri

Dalgalı ve Bukleli Saçlar

Bir kadın kendini güzel hissetmesi için önce saçlarını güzel olarak algılaması gerekir. Bir kadının en önemli silahı saçlarıdır. Saçları güzelse ancak kendine güvenir. Bu yüzden saçlarınız da modaya ayak uydurmanız içten bile değildir. Bu yıl en çok hareketli saçlar önde demiştik. Bunlardan dalgalı saç modelleri için kendinize doğal dalgalar yaratın. Evde bir maşa yardımı ile kısa bir sürede uygulayabileceğiniz bu model özellikle saçlarınız uzun ise çok güzel ve havalı duracaktır. Bukleli saçlar da aynı şekilde evde kendinizin yapabileceği, bir maşa becerisi ile çok kısa sürede uygulayabileceğiniz bir saç stili. Bu yıl bütün ünlülerin saçlarını incelediğiniz de saçlarında dalga kesinlikle göreceksiniz.

2012 Canlı saç renkleri  2012 Parlak saç tonları

Canlı Renkler ve Parlak Tonlar

Bu yıl Televizyonlara baktığımızda bayanların canlı renklerde parlak tonlar kullandığını görüyorsunuz. Saçlarınıza saç boyası uygulaması yapacaksınız bu yılın canlı renklerini tercih edin. Eğer doğal kendi renginiz saçınızla güzel bir saç modeli düşünüyorsanız o zaman saçlarınızı doğal saç bakımı yöntemi ile parlatın, canlı tutun ve kuru saçlarınızı canlandırın. Çünlü sağlıklı görünen her saçta saç modelleri güzel ve özel durabilmektedir.

At Kuyruğu Modelleri  örgü saç modelleri

Örgü ve At kuyruğu Modası

2012 yılında davetlerde, düğünlerde, yemeklerde, özel günlerde en çok karşılaştığınız saç modelleri hangisi dersek cevabınız herhalde at kuyruğu modelleri veya örgü saç modelleri olacaktır. Çünkü bu yıl gevşek at kuyruğu ve gevşek örgü stilleri modadır. Eğer uzun saçlara sahip iseniz saçlarınıza çok güzel fransız örgüleri, zincir örgüleri, kalın ve ince şekilli örgüler uygulayabilir. Hatta saçlarınızı at kuyruğu yaparak çevresine örgülü saçta taç bile yapabilirsiniz. At kuyruğu modelleri ilk okuldan, liseden herhalde her kızımızın uyguladığı bir stildir. İşte bu stil tekrar moda oldu ve bir çok bayan işe giderken, dışarı çıkarken, hatta düğünlere giderken at kuyruğu modelleri uygulamaya başladı. Bunlara örnek Televizyonlarda bir çok ünlü program sunarken, davete katırlırken at kuyruğu modeli kullandığını gözlemledik. Sizler de modadan geri kalmak istemiyorsanız mutlaka at kuyruğu stilleri denemelisiniz.Categories : Saç Modelleri

Comments

2 Responses to “2012 Moda Saç Modelleri”
  • Evrim diyor ki:

    Saçlarıma doğal bukleler yaratıcam. Bunun için bigudi ile mi yapsam saç maşası ile mi hangisi daha güzel olur

  • Esen diyor ki:

    Asimetrik sivri uçlu kesimler hoşuma gidiyor. orta boy saçlarım ne uzun ne kısa bu modellerde nasıl durur acaba

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)