2012 Saç Renkleri

Yazan 27 Şub, 2012

2012 saç renkleri en popüler renk kahve tonları! Kahve tonlarından kestane, kumral, çikolata kahve gibi tonlar bu yılın en trend saç renkleri. Daha sonra Kızıl saç renkleri yine cazibeli ve alımlı. Bu yılın bir başka trendleri arasında bal tonları ve sarı saç renkleri bulunmaktadır. Bu yıl canlı renkler ve koyu kahveler moda. Kadınsılığını ön plana çıkarmak isteyen bayanlar siyah ve koyu kahveleri tercih ediyor. Canlılıktan yana olanlar kızıl ve bal renklerini favori göstermektedir. Doğallıktan yana olanlar ise kahve tonları moda. Tabi ki saç renginizi seçerken ten renginizi dikkate almalısınız. Mesela ten renginize uyumlu bir sarı rengi muhteşem bir tercihtir.

Kızıl Saç Renkleri  Kızıl Saç Rengi Tonları
Kızıl Saç Renkleri Oldukça Moda

Kızıl tonları genelde canlı parlak ve ccazibeli renk olarak tanımlanır. Bu tonlar 4 mevsim kullanılsada yaz aylarında daha çok tercih edilir. Aksine kış mevsiminde tercih edilmesi gerekir. Fakat bayanlarımız yaz ayını tercih ederler. Eğer beyaz bir tene sahip iseniz pembemsi bir cilt renginiz var ise kırmızı tonlarını rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Kızıl tonları için koyu cilt renkleri tercih edilmez. Kızıl saç rengi kullanan bayanlarımıza ufak bir önerimiz olacak bu renk tonları makyaj gerektiren tonlardır. Eğer makyaj yapmıyorsanız kızıl tonlarını biz size tavsiye etmemekteyiz.

Kumral Saç Renkleri  Kestane Saç Renkleri

2012 En Trend Saç Renkleri ; Kahve Tonları

Doğallık en önemli rengidir. Bu yıl bayanlarımız doğallıktan yanadır. Bu yüzdendir gölge ve röfle renkleri bu yıl tercih edilmemektedir. Bu yıl düz renkler tercih ediliyor. Kahve tonlarında kestane ve kumral ön planda tutuluyor. Fakat sıcak çikolata, çikolata kahve gibi renkler en çok satılan saç boyaları arasında  1. sırada görünüyor. Kahve tonları her cilt rengine uygundur çünkü açık, koyu gibi tercihleriniz var örneğin açık kumral açık tenliler de çok doğal durmaktadır. Koyu kumral bronz tenliler için birebirdir. Çikolata kahve ise açık tenlilerde sıcak çikolata ise bronz tenlilerde kestane saç renkleri ise buğday tenliler için güzel bir seçimdir.

Sarı sarı saç renkleri  Bal Saç Renkleri

2012 de Sarı ve Bal Saç Renkleri

Güzel bir cilt rengi uyumu ile sarının muhteşemliğini keşfedebilirsiniz. Bal renkleri ise sarının koyusunu tercih edecek bayanlar için ideal bir tondur. İkiside güzel bir uyum ile doğal görünüm sağlayabilir. Özellikle renkli gözlere sahip iseniz mutlaka sarı saç renkleri ne doyamazsınız. Güzel bir bütünlük sağlar ve çok çekici hale gelirsiniz. İlgi odağı olmanız içten bile değil. Sarı saç renkleri’nin bakımı diğer tonlara göre biraz daha zor olabilir. Fakat kullandıktan sonra buna değeceğini göreceksiniz.Categories : Saç Renkleri

Comments

3 Responses to “2012 Saç Renkleri”

Trackbacks

Check out what others are saying about this post...
  1. Yeliz Yeşilmen diyor ki:

    çok beğendimmmmmmmm bende saçlarımı kısa kestircem model arıyorum ama böyle genç kız saç modeli istiorum.Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)