2012 Trend Kısa Saç Modelleri

Yazan 20 Mar, 2012

Cansız saçlara sahip iseniz korkmayın! Saçlarınıza yenilik verin Kısa saç modelleri seçin. Kısa saçların artık bir çok alternatifi mevcuttur. Bir çok model ile trend saçlara sahip olabilirsiniz. Örneklerimizden ilham alarak kendi ruhunuza hitap eden modeli kestirebilirsiniz. 2012 bahar ayına girmişken havalar rüzgarlı olabilir. Buna da çok iyi çözüm olarak kısa saç kesimleri önerilmektedir. Kısa saçlar rüzgardan, tozdan yağmurdan çok fazla etkilenmez. Çok fazla saç bakımı gerektirmez. Yüzünüzün şekline göre saç modelleri belirleyebilirsiniz. Bob kesimleri kısa saçlarda en popüler kesim tercihleri arasındadır. Bunu da değerlendirmenizi tavsiye ederiz. 2012 Trendi parlak ve canlı saçlar da ön plandadır. Bu yüzden saç boyası tercihiniz var ise canlı renkleri tercih etmenizi önermekteyiz.

2012 Kısa Saç Trendleri  2012 kısa saç trendleri

Canlı, Parlak Saç Renkleri

Yukarı da ki örnekleri inceleyiniz. Bu yıl kızıl tonları, sarı tonları, karamel tonları çok moda. Özellikle kısa saç kesimleri seçerken bu tip saç renkleri seçmenizi önermekteyiz. Tabi ki bunun için cilt rengi bu renklere uymalı. Bunun hakkında detaylı bilgi isterseniz “Kısa saç Modelleri” başlıklı yazımızı mutlaka okumalısınız. Saçlarınız canlı renklere sahip ve canlı görünmesini sağlamak için saçlarınıza saç serumu kullanabilirsiniz. Artık saç serumları sayesinde kolayca bakım yapabilir ve saçlarınızın doğal güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Örneklere baktığınız da sivri faullere sahip asimetrik kesimler ve klasik modern boblar da ön plandadır.

2012 kısa saç trendleri  2012 kısa saç modelleri

Yumuşak görünümlü katlı kısa saçları tercih edebilirsiniz. Bunun dışında saçlarınızda dalgalar yapabilirsiniz. Yumuşak konik şeklinde kesimleri tercih edebileceğiniz gibi romantik görünümleri de tercih edebilirsiniz. Saçlarınızda dağınık sert bir görünüm isterseniz oda asiliği, özgürlüğü temsil eder. Dağınık saçlarınıza wax, jöle, sprey gibi maddeler kullanırsanız saçlarınız sert parlak görünüm alır ve kalıcı bir saç modeli oluşturabilirsiniz. İyi bir alternatif için ise yandan bob veya klasik bob kesimlerini tercih edin.

2012 kısa gölgeli saçlar  2012 Kısa Saç Trendleri

Saçlarınıza Farklı Renklerde Gölgelere Eğilim Gösterin.

İpeksi yumuşaklığında bir saça farklı saç rengi tonlarında marjinal gölgeler atın. Saçlarınıza asimetrik kesimler ile asi bir görünüm kazandırın. Daha sonra saç renginizin dışında kızıl, mavi, pembe gibi saç renklerinden gölgeler deneyin. Sizi gençleştirecek ve asi bir saç modeli sahibi olmanızı sağlayacaktır.Categories : Kısa Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)