Bahar için Kısa Saç Modelleri

Yazan 30 Mar, 2012

Baharın gelmesi ile havalar ısındı ve saç modelleri kısaldı. Sıcaklardan muzdarip iseniz kısa saçlar tam sizlere göre. Kısa saç kesimlerini tercih ederek cansız ve bakımsız saçlarada veda etmiş olacaksınız. 2012 yılında asimetrik kesimlerin popüler olmasından dolayı bizlerde size asimetrik kısa saç örnekleri sunacağız. Bu yıl en çok canlı renklerin tercih edildiğini görüyorsunuz. Kızıl saç renkleri ve sarı tonları gibi renkler bu yıl çok revaçta. Sizler de eğer ten renginize uygun olduğunu düşünüyorsanız baharda kızıl veya sarışın olabilirsiniz. Örnek vereceğimiz stiller spor gibi görünmekte olsada kumaş gömlek kombinisinide tamamlamaktadır. Kısa tercihleriniz var ise saçlarınıza bob tarzı stiller de uygulamanız doğru olabilir. Bunun dışında pixie diye adlandırılan çok kısa stillerde eğer tarzınıza ve kişiliğinize uygun ise saçlarınızı bu tarz kestirebilirsiniz.

Bahar Kısa Saç Modelleri  Bahar Kısa Saç Modelleri

Asimetrik Şekiller

Kısa saçlarınız da asimetrik şekillere yer vererek saçlarınızı neşelendirebilirsiniz. Asimetrik şekiller aynı zamanda saçlarınıza hacim katar, dolgunluk verir ve farklı bir görünüm kazanmasında büyük yardımcı olur. Yüz şekliniz uygun ise kendi stilinize yakın bir kesim ile asimetrik tercihinde bulunabilirsiniz. Yüzünüzün şehvetini daha iyi gösterebilen asimetrik kesimlerin alternatifi pixie kısa kesimlerdir. Kısa saçlarınıza bakım daha kolay olduğundan bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm. Doğal saç serumları ve saç maskeleri kısa saçlara daha çabuk etki gösterebilir ve daha zahmetsizdir.

Bahar kısa saç modelleri  Bahar kısa saç modelleri

Canlı Renkleri Tercih Edin

Kısa saç kesimlerinizde canlı renkleri tercih edin. Canlıdan kastımız kızıl, sarı, kumral gibi tonlar bal renkleri gibi tonlar saçlarınıza neşe verir ve 2012 yılın modası için önemli bir adım atmış olursunuz. Tabi ki bu tercihlerin bazı kriterleri var. Bunlar da sizin cilt renginiz. Mesela çok açık bir cildiniz var ise sizlere kızıl ve platin sarı saç renkleri güzel eşlik eder. Cilt renginiz koyu ise saçlarınıza kumral kahve veya çikolata kahve tonlarını uygulamanız doğru bir işlem olur. 

Bahar kısa saç modelleri  Bahar kısa saç modelleri

Dağınık ve Dalgalı Modelleri Tercih edin!

Kısa dağınık saçlar daha elit bir görünüm kazandırabilir. Kısa saçlarınıza hafif dalgalar yaratmanız sizin modadan uzaklaşmamanızı sağlayabilir. Dağınık saçlar biraz rock stili gibi anımsatsada kısa dağınık saçların beğeni topladığını bilmenizi isteriz. Güzel bir spor kıyafet ile bir blujean ile mükemmel bir stil oluşturabilirsiniz. 2012 yılının saç modelleri modası nı merak ediyorsanız dağınık ve dalgalı stilleri değerlendirmeye almanızda fayda var.Categories : Kısa Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)