Bahara Uygun Kısa Saç Modelleri

Yazan 7 May, 2012

Bahar mevsimine uygun kısa saç modelleri trendlerine hep beraber bakalım. Şık kısa saçlarda baharda trend olan modeller rüzgardan etkilenmicek stiller. Yandan ayrılan stiller yapışık modeller daha çok kullanılmalıdır. Eğer saçlarınızı bir mevsim için değil de uzun vadeli bir kesim istiyorsanız saçlarınızın yapısına, yüz şeklinize göre hatta ve hatta saçlarınızın rengine göre bir stil belirlemeniz gerekmektedir. Kısa saç modelleri arasında  bir çok şık model bulunmakta, hem spor, hemde klasik stiller mevcuttur. Bir kaç el hareketi ile saçlarınızı spor da yapabilirsiniz iş kadını stilleride, isterseniz günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Kısa kesimlerde 2012 trendleri arasında en çok konuşulan dağınık stiller ve asimetrik uçlara sahip saç modelleri olacaktır.

Kısa Saç Modelleri Trendleri  Kısa Saç Modelleri Trendleri

Dağınık Kısa Saç Modelleri Trendleri

Dağınık stiller bu yıl çok favoriler. Üstlerden kabartılmış ve dağıtılmış saçların uçlarından asimetrik şekiller yapılan modeller sizleri çok şık ve modaya uygun birisi olarak gösterecektir. Bu tarzda saçlarınıza klas saç renkleri uygulayın. Kızıl, karamel gibi şık ve gösterişli saç rengini tercih edin. Ten renginize göre uygunsa eğer bakırlar çok moda. Yüzünüzü çerçeveleyen modeller çok şık olmanızı sağlar. Yaratıcı yeteneklerinizi kullanarak farklı kesimlerde denemeniz için kısa saçlar olanak sağlar.

Bahar kısa saç modelleri trendleri Bahar kısa saç modelleri trendleri

Canlı Renkleri ile Asimetrik Şekiller Deneyin

Canlı ve popüler renklere öncelik tanıyın. Bakırlar, kahve kızıllar, çikolata kahveler bu yıl çok kullanılıyor. Bu tarz bir saç renkleri ile saçlarınıza asimetrik kesimler yapın. Saç önleriniz, alın üstü saçak gibi saç tutamları ile adeta büyüleyici bir etki eder. Saçlarınızı sağa veya sola ayırarak öndeki tutamları daha uzun tutmanız da sizleri moda trendleri yakından takip ettiğinizin göstergesi olacaktır. Saçlarınızı daha sert ve sabit kalmasını istiyorsanız saç şekillendirici kullanın. Sprey, jel, jöle gibi sabitleyiciler kullanabilirsiniz. Saçlarınızda varlığı belli olmayan wax iyi bir sabitleyicidir.

kısa saç kesim modelleri  kısa saç kesimleri

Saçlarınız ile Fark Yaratın!

Farklı stiller deneyerek herkesten farklı olun. Saç renginiz ve modeliniz bilindik dışında olsun. Sıcak havalara hazırlıklı olsun. Güneşi yansıtan renkleri tercih edin. Saçlarınızdaki karameller, bal köpüğü renkleri adeta güneşte parıl parıl yansır. Saçlarınızın daha parlak olması için parlatıcı saç serumu kullanmanız gerekir. Farklı kombine renkler ile fark yaratın. Hatta kısa saçlarınızda bukleler ve dalgalar oluşturabilirsiniz. Asimetrik kesimlerinizi zig zag şeklinde sıra dışı modeller yapabilirsiniz.Categories : Kısa Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)