Gölgeli ve Röfleli Saç Modelleri

Yazan 26 Nis, 2012

2012 trendlerinde sıra geldi gölge ve röfle saç modelleri araştırmamıza. Çok tonların bir araya geldiği saç modelleri için bahar trendlerine göz atmak istedik. Bu bahar sarı taban üzerine yapılan gölgeler ve kızıl taban üzerine yapılan gölgeler popüler olacaktır. Parlak ve doğal görünümlü saçlarınıza gölge stillerini uyguladığınızda cansız saçlarınızda canlanacaktır. Gölge ışıltılarını serum ve parlıklık veren saç kremleri kullanımı ile saçlarınıza sağlıklı bir görünüm vercektir. Röfle ve Gölge modelleri içinde renk koruyucu formüller uygulamayı ihmal etmeyin. Gölge de yeni trendlerde sarı ve kahve tonları ile kızıl tonlarını taban kullanmanız. Kahve gölgelere altın sarısı ışık uygulandığında bu yılın trendini yakalayabilirsiniz.

Gölge ve Röfle Saç Modelleri  Gölge Saç Modelleri

En Çok Kullanılan Gölge ve Röfle Modelleri

Yukarıda ki örnekleri incelediğinizde en çok kullanılan, yolda, sokakta, otobüste, metroda, okulda ve işte önünüze gelen her yerde karşınıza çıkan gölge modelleri yer almaktadır. En doğal ve saçlara verilen ışıkların en etkileyicisi bu renklerdir. Kahve üzerine sarı, bal tonları üzerine daha açık sarı veya sarı üzerine bal gibi tonlardan kaynaklanan gölgeli saç modelleri ülkemizde en çok rağbet gören stillerdendir.

Saç Modelleri, sakıncalı yüz hatlarını ve yüz çevresinde kullanılan ve yüz özelliklerini geliştirmek için kullanılan işlemler bütünüdür. Saç modelinizin şekli ile yüz şeklinizi farklı göstermeniz çok kolaydır. İşte gölge modelleri saç modelinize yardımcı bir etkendir. Gölgeli saçlar ile de yüzünüzün beğenmediğiniz kısmını değişik gösterme şansınız bulunmaktadır.

Gölgeli saç mdoelleri  Röfle Modelleri

Farklı Renklerle Çığır Açın!

Saçlarınız da mor, mavi, yeşil, pembe ve sarı gibi tonları deneyerek farklı görünün ve çığır açın. Uzman yardımı ile size en doğru olanda karar kılın ve saçlarınızda kalıcı olmasada kısa süreli radikal değişiklikler yaparken korkmayın. Sarı ve pembenin kattığı enerjiyi test etmek istemezmisiniz? Denemeden olmaz. Cesaretinizi kaybetmeyin ve her türlü çılgınlığı deneyin. Saçınızın kökü sizde olduğunu göre sorun yok demektir. Beğenmezseniz eskiye dönersiniz. :)

Gölgeli ve Röfleli Saçlar Gölgeli Saç Modelleri

Hayal Gücünüzü Çalıştırın!

Sizlerin veya yardım aldığınız uzmanın fikri ve hayal gücü çok önemlidir.
Zevkinize veya ten renginize yakışan renk kombinasyonlarını bir araya getirerek saçlarınızda ışık veya gölge uygulaması yapabilirsiniz. Yukarıda ki örneklerde kalın sarı ve kalın karamel bir araya gelerek hoş ve bir o kadarda dikkat çekici güzel bir saç modeli yaratılmıştır. Gölgeler de sadece sarı, kızıl, kahve tonları yoktur. Hayal gücünüzü çalıştırarak farklı tonlarda renkler keşfedin. Yaz aylarında eşsiz ve kişiselleştirdiğiniz stiller ile farklı bir trend yaratarak boy gösterin.Categories : Röfle - Gölge Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)