Kısa Saç Kesimleri

Yazan 2 May, 2012

Bahar için kısa saç kesimleri tam sizlere göre. Saçlarınızda bahar ayları için fark yaratan kısa saç modelleri ni tercih edin. Sıcak havalarda kısa saçlar ferahlık verir. Ensenizin terlemesini engeller. Bunaltıcı ve sıkıcı saçlardan kurtulmanız için en iyi çözümdür. Kısa kesilmiş saçların diğer avantajı saç bakımı zahmetinden kurtulmaktır. Kısa saçlar çok zaman kaybetmezler ve çok bakım gerektirmezler. Şık mikro kesim uygulamaları ile dağınık stiller yaratabilirsiniz. Bu sezonun en çok kullanılan kısa saç trendleri nin başında dağınık stiller geliyor.
Asimetrik ve Katlı kısa saç kesimleri de iyi bir seçimdir. Kendinize uygun olanı tercih ederek modaya uygun bir kısa saç modeli seçebilirsiniz. Asimetrik kesimler saçlardaki ikilemi ortadan kaldırmaktadır.

Kısa Saç Kesimleri  Kısa Saç Kesimleri

Dağınık Stiller

Dağınık stilleri tercih ederek saçlarınızı hareketli ve hacimli gösterebilirsiniz. Dağınık modellerde saç şekillendirici kullanmanız gerekir. Aksi takdirde saçlarınız istediğiniz gibi olmayabilir. Dağınık saç modelleri genelde asi görünümlü ve sert görünüm kazandıran modellerdendir. Saçlarınıza ince ince katlar atarsanız daha estetik bir görünüm kazanırsınız. Hafif ipeksi bir görünüm istiyorsanız ise saçlarınıza yandan kahküller yapabilir. Asimetrik şekiller ile uçlara inebilir ilgi çekici modeller yakalayabilirsiniz. Kullanacağınız saç şekillendirme ürünleri olarak jöle, wax, dondurucu sprey  kullanabilirsiniz. Bu ürünlerde mutlaka yüksek kalite aramalısınız.

kisa-sac-kesimleri-3 Kısa Saç Kesimleri

Asimetrik Uçların Etkisine Katılın!

Kısa saçlarda en çok asimetrik kesimler tercih edilmektedir. Bob saç kesimlerinde de kısa katlı kesimler de de asimetrik kesim teknikleri uygulanmaktadır. Asimetrik kesim saçlarınıza estetik ve güzellik katar. Saç uçlarının asimetrik alına ve şakaklarda düşmesi görünümünüze gizem katar.
Bahar sezonunda ise yumuşak kısa saçlar moda! Saçlarınızı yumuşak ve parlak göstermek için saç kremi kullanın. Hafta da 2 gün saç maskesi uygulayın ve bunu doğal yollardan da yapabilirsiniz.

Kısa Saç Modelleri  Kısa Saç Modelleri

Bahar Aylarında Canlı Renklere Merhaba Deyin!

Canlı renkler yaz ve bahar aylarının favorileridir. Kısa saçlarda ise platin, kızıl, mor gibi tonlar çok şık durmaktadır. Bu sezon her dönemde canlı renkler ön planda tutuldu. Kısa kesimler ise bir kaç canlı saç renkleri üzerinde duruluyor. Tabiki bu seçimi yaparken ten renginize bakarak karar vermelisiniz. Eğer saçlarınızı ilk kez boyatacaksanız mutlaka bir uzmana danışmanız gerekmektedir.Categories : Saç Kesimleri, Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)