Okul İçin Yeni Saç Modelleri

Yazan 17 Nis, 2012

Bugün öğrencileri düşündük ve okulda kullanacağınız saç modelleri yayınladık. Tabi bunlar lise sonlar ve üniversitelere daha uygun. Belki daha alt sınıftaki öğrencilerimize okul yönetimi izin vermeyebilir. Örneklerde ki saçlar bu yılın trend saçlarından oluşturulmuş minik bir galeri. Öğrencilerimiz at kuyruğu ve örgü saç stillerinden sıkılmış olmalılar ki bize bir çok öğrenciden mail geliyor. Herkes farklı modeller arıyor. Eğer okula geç kalmayacağınızı düşünüyorsanız dalgalı saç modelleri için fikriniz ne olabilir? Yoksa saçlarınız kısa kesimlerden mi oluşuyor? Peki öyleyse kısa saç trendleri ne de yer verelim. Açık omuz hizasından biraz daha aşağıda uzunlukta saçlar için bir fikriniz var mı? İşte buyrun modellerimizi inceleyelim.

okul saçları  öğrenci saç modelleri

Katlı Saç Modelleri için Düşünceleriniz nedir?

Saçlarınız ister uzun olsun isterseniz orta boylarda olsun katlı kesimler için uygundur. Açık bir saç için ortadan ayırarak öne düşen tutamları kat kat yapabilirsiniz. Bilakis bu yılın modası durumunda saç modelleri bunlar. Fakat isterseniz arkalardan ve yanlardan da katlı kesim tercih edebilirsiniz. Yüz şeklinize en uygun model hangisi ise onu yapmanızda yarar var. Fakat Oval, yuvarlak, uzun, kare yüz şekilleri için de uygun olan ön tutamların kat kat aşağı doğru inen saçlarıdır. Bu tür saçlar için düz saç önerilmektedir. Saçlarınızı düzleştirmek için bir saç düzleştiricisi veya çok dikkatli bir şekilde ütü kullanabilirsiniz. Ütü her ne kadar saçlara zarar verse, yıpratsada bir çok genç kızımızın kullandığını bilmekteyiz.

Okul için saç modelleri  Okul için saç modelleri

Öğrenciler için Dalgalı Saç Modelleri hiçte Fena Fikir Değil

Öğrenci iseniz sabah çok zamanınız yok demektir. Fakat eğer zaman bulabilirseniz okulda havalı saçlar ile dolaşmak istemezmisiniz? İşte dalgalı saç modelleri tam bu tanıma uyan saçlardır. Fakat size şöyle bir fikir vereceğiz. Saçların üst kısımlarının düz olduğu ve uçlara doğru inerken dalgalandığı indikçe ise saçların bukleleşmesi bu yılın en yeni trend saçlarıdır. Bunun için bir saç maşası olması gerekir. Evde kendi başınıza çok kolay bir şekilde bu dalgalandırmayı yapabilirsiniz.

okul için kısa saç modelleri  Okul için ipeksi saç modelleri

Kısa ve İpeksi Saç Modelleri

Kısa saçlar öğrenciler için iyi bir seçimdir. Fakat kısa saçları kullanmanız için fiziğiniz ve siz hazırmısınız bunu kontrol etmek gerekir. Kısa saçlar uzun boylu kızlarımıza yakışmaz. Daha çok kısa boylu kızlarımız için kısa saçlar daha mantıklı bir seçimdir. Bunun dışında kilolu kızlarımız için de kısa saç tercih edilmemelidir. Çünkü kısa saç daha kilolu göstermektedir.

İpeksi saçlar ise saçlarınıza yapılan saç bakımı ile ilgilidir. Saçlarınıza doğal maskeler sürerseniz saçlarınızın ipek yumuşaklığında olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yıl ipeksi yumuşaklığında ki saçlar çok trend olmuştur. Düz ve yumuşak görünümlü saçlar için ideal bir saç modeli yukarıda görülmektedir. Eğer saçlarınız yumuşak değil ise doğal saç maskeleri kullanmanız gerekebilir.Categories : Saç Modelleri

Comments

One Response to “Okul İçin Yeni Saç Modelleri”

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)