Ünlülerin Ödül Törenlerinden Görüntüler

Yazan 5 Nis, 2012

Geçtiğimiz günlerde Nickelodeon kanalının Çocuklarının seçimi ödül töreninin 25. Los Angeles’te yapıldı. Çocuklar tarafından seçilen yılın ödül töreninde ünlüler adeta birbirleri ile şıklık yarışına girdi. Bizde saç modelleri tasarımlarını mercek altına alarak sizlere örneklerini sunmak istedik. Ünlüler en iyi saç ve makyaj stilleri ile oradaydı. Emma Stone, Selena Gomez, Heidi Klum, Ashley Tisdale, Ariel Winter törene katıldı ve ünlüler saç modelleri ile oldukça beğenildi. Sizlere bu ünlülerimizin saç modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. 2012′nin trendlerini bakalım nasıl uygulamışlar. Genelde saçlara bakıldığında dalgalı ve doğal saçlar tercih edilmiş. Fakat hemen hemen bütün saçlarda canlılık ve parlaklık ön planda tutulmuştur.

Ünlülerden 2012 saç modelleri  Ünlülerden Saç Modelleri  
Selena Gomez                                               Heidi Klum

Şıklık ve Sadelik Ön Planda

Birbirinden güzel şıklık ve sadelik ile ön planda tutulan güncel modaya uyum sağlayan saç modelleri göz kamaştırdı. Gevşek tutulmuş dalgalı saç modelleri kusursuz bir şekilde tasarlanmış. Serbest bir görünüm tercih edilmiş 2012 nin rahat trendlerine uydurulmuş olarak göze çarptı. Selane Gomez, Emma Stone ve Heidi Klum dalgalı saçları tercih etmiş. Fakat Klum’un saç modeli biraz daha rahat biraz daha sade olarak uygulanmış.Ana Mulvoy On ise uzun sarı saçlarının uçlara inildikçe dalgalandırma işlemini yoğunlaştırmış. Güzel bir trend oluşturmuş olarak göze çarpıyor.

Emma Stone Saç Modelleri anamulvoyten-sac-modelleri
Emma Stone                                       Ana Mulvoy On

Doğal, Sade ve Şık

Bazı ünlüler hiç abartmadan doğallık ve sadeliği ön planda tutarak şık saç modelleri tasarımları kullandı. Bunlara en iyi örnekler Victoria Justice ve Ariel Winter olarak göze çarptı. Aşağıda örnekte göreceğiniz modelleri incelediğinizde sizlerde bunun farkına varacaksınız. Sade bir makyaj ile ipeksi saçlar ve doğal bukleleri tercih edenler her zaman daha doğal görünüler ve 2012 yılında ise doğallığın ön planda olduğunu belirtmek isteriz.

Ariel Winter Saç Modelleri  Victoria Justice Saç Modelleri
  Ariel Winter                                 Victoria Justice  

Ariel’in doğal bukleleri gerçekten çok hoş bir seçim olmuş. Victoria’nın da doğal şık sade saçları göz kamaştırdı. Bir saç düzleştiricisi ile saçlarınızı düzleştirirseniz bu şekilde bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ünlülerin bu saç modelleri evde de yapılabilecek basit ve kolay modellerden seçilmiş olduğunu görebilirsiniz. Sizler de kuaföre gitmeden bunu evde yapmayı denemelisiniz. Fakat saç kesiminiz bu modelleri uygun değil ise bir kuaföre gitmek zorunda kalabilirsiniz.Categories : Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)