Uzun Saç Trendleri

Yazan 6 Mar, 2012

Bu yılın uzun saç modelleri trendlerine göz atmaya devam ediyoruz.  Bugünlü yazımızda örgülü ve abiye uzun saç modelleri üzerinde duracağız. Bu yıl en çok konuşulan canlı saçlar. Uzun saçlarınız var ise parlak görünmesi son derece önemli çünkü bu tür uzun saçlar bakımsız cansız ve kuru olursa saç modeliniz güzel olsa bile kendini göstermez ve bakımsız bir görünüm çizer. Kadınları saçları çekici göstermektedir. Kısacası saçınız güzel ise sizde güzelsiniz. Eğer saçlarınız kötü ise sizde sönük kalabilirsiniz. Buna dikkat edin! Bunlara alternatif olarak şık dağınık modellerde kullanılabilir. Oldukça doğal bir görünüm kazandıran ve doğallığı sevenler için çok iyi bir tercihtir. 2012 yılında doğallık her konuda moda olmuştur. Saç, makyaj, kıyafet olsun doğallık tercih edilmektedir.

Örgü Saç modelleri  Uzun Örgü Saç Modelleri

Örgü Saç Modelleri Trendleri

Bu yıl adeta örgülü saçların patlaması oldu. Nereye baksak örgü saç modeli mutlaka görüyorsunuz. Abiye olarak, ünlülerin davetlerindeki stiller, nişanlarda, düğünlerde kısacası her yerde kullanılıyor. Örgü stilleri aslında her zaman modaydı. Fakat bu yıl modernleşen stillerden dolayı çok sık görünmeye başladı. Aslında şık ve ağır bir görünüm veren yakışan bir saç stilidir örgüler. Uzun saçlar için zincir ve balık sırtı örgüleri önerilirken, kısa ve orta boy saçlarda ise fransız örgüsü stilleri tercih ediliyor. Bu tarz örgüler küçük küçük şekillerden oluşuyor. Ya saç tepesinde bir kuş yuvasına benzer stil yapılıyor. Veya yanlardan minik minik örgücükler yapılıyor. Sizlerde örgü stillerini deneyerek güncel moda trendlerini yakından takip edin.

Kabarık Canlı Saç Stilleri  Kabarık Saç Modelleri

Kabarık Canlı Saç Stilleri

Uzun saç modelleri’niz kabarık stiller ile renklensin. Canlı, parlak saçlar uzun saçlarınızı etkileyici göstermektedir. Tabi uzun saçlarda yumuşaklık ve ipeksi görünümde önemli bir etken oluşturmaktadır. Bizim kuaförde müşterilerin en çok buna dikkat ettiğini görüyoruz. Her müşterimiz saçlarının nasıl yumuşak bir hal alacağını sormaktadır. Bunun için özel formüller uyguluyoruz. Veya siz evinizde doğal bir saç bakımı ile saçlarınızı yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz. Doğal saç maskesi ile uğraşmak istemiyorsanız kozmetikçilerde satılan saç maskelerini deneyiniz. Zaten kuaförlerde bunu uygulamaktadır.  

saç toplama şekilleri  saç toplama modelleri

Dağınık Saç Toplama Şekilleri

Gayet spor olan dağınık saçlar bu yıl en çok kullanılan saç modelleri arasında görülmektedir. Dağınık toplanan saçlar ile çok fazlada uğraşmazsınız zaman tasarrufuda sağlamaktadır. Nemlendirici kremler ve parlaklık serumlar ile saçlarınızı daha da bakımlı gösterdiğinizde gayette ilgi çekici olabilmektedir. Basitliğini alabilecek saç aksesuarıda kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Dağınık saçlarınıza hafif bukleler vererek daha doğal bir görünüm kazandırılmaktadır.  Bunlar ayrıca saçların hacimlerini artırır ve saçları hareketlendirir.Categories : Uzun Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)