Yaz için Rahat Modeller

Yazan 17 May, 2012

Sıcak havalarda rahat saç modelleri tercihiniz olsun. Bugün yazımız da yaz için uygun olan dağınık ve orta uzunlukta ki saç modelleri örnekleri ile ilgili bilgiler vereceğiz. Maceracı olmanıza gerek yoktur. Biraz cesaret sizlerin saç modeliniz değiştirmeniz de yardımcı olacaktır. Şık ve serbest bıraktığınız saçlar sizi sıcakta bunaltmayacaktır. Omuz veya çeneye kadar uzanan saçlar rahat bir izlenim verecektir. Orta saçlarda en iyi alternatifler ise Bob saç kesimleri dir. Küt kesimleri, katlı kesimler, aslan yelesi modelleri de bu konuda güzel alternatifler oluşturuyor. Saçlarınız sağlıklı olduktan sonra her saç modeli yakışır. Saç rengi ise saçlarınızın parlaması ve canlı bir görünüm kazanması ile tam rengini gösterebilmektedir.

rahat saç modelleri  rahat saç modelleri trendleri

Doğal Hareketler Katın!

Saçlarınızı serbest bırakın, ellerinizle doğal hareketler yaratın. Saçlarınızda saç şekillendirme araçları kullanmadan saçınıza şekil vermek için ellerini kullanmanız saçlarınız da daha doğal görünümler kazanmanızı sağlamaktadır. Saçlarınıza ayrıca haftada bir veya iki gün saç bakım maskesi uyguladığınız da saçlarınızın yumuşaklığı gözle görülür hale gelecek. Saçlarınız hacimli ve havalı olacaktır. Yaz sezonu boyunca saçlarınızı uzatmak istemiyorsanız saçlarınızı orta boylarda muhafaza etsin istiyorsanız çok güzel katlı ve küt kesimler var. Bunlara ilaveten bob kesimleri çok modern ve şık bir görünüm katıyor. Hele ki parlak saçlara sahip iseniz mutlaka denemenizi önermekteyim.

rahat saç kesimleri  rahat saç modelleri

Saçlarınıza Doğal Dalgalar Yapın!

Dağınık olan saçlarınız da doğal görünümlü dalgalar yaratın. Saç uçlarınızın özellikle dalgalı veya bukleli olması bu yaz sezonunun favori saç modelleri arasında olduğunuzu bilmenizi isterim. Çene hizasındaki saçlarınızın kesimlerinin dağınık tercih edilmesi yaz aylarında sıcaktan bunalmayacağınızı, sıcaklığın üst seviye de olduğu zamanlarda bile ferahlık hissedeceğinizi sağlayabilir. Dalgaların yarattığı hacim saçların içerisinden hava dolaşımının gerçekleştireceğini sağlar. Bu yüzden yaz aylarında dalgalı saç modelleri daha çok kullanılır ve daha popülerdir.

Rahat Saçlar  rahat-modeller-6

Bob Modelleri Bu Yaz’da Moda !

1980 lerden beri günümüze gelen bob saç kesimi tekniği hala en çok kullanılan orta ve kısa saç modelleri kesimleri arasındadır. Bob saçlar ile ensenize saç tutamları düşmücek ve saçlarınız terlemicek. Yaz aylarının favori kesimleri arasında değerlendirdiğimiz boblar günümüzde çok modern bir görüntü kazanmış ve çok şık olmuştur. Bob saçlarınızda dalgalar yaratabilir. Ellerinizle doğal hareketler verebilirsiniz. Bu birazda sizin hayal gücünüze kalmaktadır.Categories : Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)