Yeni Kısa Saç Modelleri

Yazan 10 Nis, 2012

En yeni trendlerden oluşan kısa saç modelleri için sizlere güzel örnekler vericez. İlgi çekici modeller ve farklı renk tonları ile göz kamaştırıcı bir kısa saç trendleri galerisi sunuyoruz. Kısa kesilmiş saçlarınızı yeniden canlandırmak için zorunlu olarak modern bir havayı saçlara enjekte etmeniz gerekir. Modern bir kesim ile ister asimetrik kesim, isterseniz düz kısa kesim ile saçlara yapılan canlı renklerden oluşan modeller bu yılın en tutulan saç kesimi örnekleridir. Kısa saçlara verilen dalgalı katlı kesimler yine bu yılın göz bebeği olan saçları arasındadır. Saçlarınızın canlı kalması için saçlarınız da bazı bakım ürünleri kullanmanızı önermekteyim veya saçlarınıza canlılık katan doğal saç maskeleri yapabilirsiniz.

Yeni kısa saç modelleri  Yeni Kısa Saç Modelleri

Yeni Trendleri Saçlarınızda Görmek İstemezmisiniz?

Bu yıl uzman saç tasarımcıları baya çalışkanlar. Her kesim için bir trend yaratmışlar. Bu yıl genelde dalgalı modeller ön planda tabi kısa saçlar için bu biraz daha zor oluyor. Fakat hafif dalgalar yaratılabilir. Önlere yapılan asimetrik kesimler sonucunda önler daha uzun bırakılarak hacim katılabilir. Yeni trendlerde yumuşak görünümlü, ipeksi saçlar göz kamaştırıyor. Tabi bu tür saçlar için doğal bakım yöntemleri uygulanmalıdır. Mesela zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, limon suyu, bal gibi karışımlar ile yapılan saç maskeleri saçlarınıza yumuşaklık hissi vermektedir.

Yeni Kısa Saç Modelleri  Yeni Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri Sivri Uçlar ile Belirginleşir

Yukarıda ki örnekler ünlü tasarımcı William de Ridder ve Parrucchieri tasarımları göz kamaştırıyor. Doğal saç dokusunu hiç bozmadan saçların zengin parlak dokusunu belirginleştirerek ışıltılı ve ipeksi bir saça sahip olduğunuzu ortaya çıkarıyorlar. Bu kesimler ayrıca saça hacim kazandırıyor saçlarda kullanılan canlılık hissi veren saç maskesi ile saçlar adeta bebekliğinizdeki canlılığını kazanıyor. Dünya da bu yıl kısa saçlara hızlı bir dönüş başladı. Bizlerde bunlarla ilgili araştırmalar yaparak sizleri aydınlatacağız. 2012 Kısa saç modelleri Trendleri Nelerdir? başlıklı yazımızda daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Yeni kısa saç modelleri  Yeni Kısa Saç Modelleri

Dağınık Kısa Twiggy Tarzı Kesimler

Saçlarda Twiggy kesimleri moda. Dalgalı katları ile sivri uçları ile kulak arkası ve önü aşağı doğru saçak şeklinde sarkan saç tutamları sizlere gizem katacak. Yüksek mikro kesim teknikleri ile mükemmele yakın sonuçlar alacaksınız. Kuaförünüze danıştığınızda yüz şeklinize uygun ise sizler de yeni trendleri değerlendirebilirsiniz.Categories : Kısa Saç Modelleri

Leave Comment

(gerekli)

(gerekli)